To są już wszystkie terminy

Termin 90: 12 stycznia 2021 godz. 13.00-16.00 i  13 stycznia 2021 (K.G.) godz. 14.30-17.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakonczońe

Termin 89: 11 stycznia 2021 godz. 11.30-13.30 i  14 stycznia 2021 (K.G.) godz. 10.00-13.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 88: 08 stycznia 2021 godz. 10.00-13.00 i  09 stycznia 2021(K.G.) godz. 14.30-17.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 87: 22 grudnia 2020 godz. 13.00-16.00 i  (K.G.) godz. 16.30-19.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 86: 17 grudnia 2020 godz. 12.00-15.00 i  (K.G.) godz. 15.30-18.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy  zakończono

Termin 85: 9 grudnia 2020 godz. 12.00-15.00 i 14 grudnia 2020 (K.G.) godz. 14.30-17.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 84: 27 listopada 2020 i 28 listopada 2020. ZMIANA TERMINU na  28 listopada 2020 godz. 9.00-12.00 (K.Ł)  i 12.30 – 15.30 (K.G)→ zapisy zakończono

Termin 83: 21 listopada 2020 godz. 10.00-13.00 i 22 listopada 2020 godz. 9.00-12.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 82: 18 listopada 2020 godz. 13.30-16.30 i 22 listopada 2020 (K.G.) godz. 14.30-17.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 81: 7 listopada 2020 godz. 9.30-12.30 i godz. 13.00-16.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 80: 30 października 2020 godz. 9.00-12.00 i   godz. 12.30-15.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 79: 28 października 2020 godz. 11.30-14.40 i  29  października 2020(K.G.) godz. 14.30-17.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 78: 14 października 2020 godz. 12.00-15.00 i  15  października 2020(K.G.) godz. 10.00-13.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 77: 5 października 2020 godz. 18.00-21.00 i  7  października 2020(K.G.) godz. 16.00-19.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 76: 15 września 2020 godz. 15.00-18.00 i  16  września 2020(K.G.) godz. 16.00-19.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 75: 25 lipca 2020 godz. 10.30-13.30 i (K.G.) godz. 14.00-17.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 74: 20 lipca 2020 godz. 15.30-18.30 i 22 lipca 2020 (K.G.) godz. 17.00-20.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 73: 10 lipca 2020 godz. 9.00-12.00 i 11 lipca 2020 (K.G.) godz. 17.00-20.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 72: 7 lipca 2020 godz. 9.00-12.00 i  9 lipca 2020 (K.G.) godz. 14.00-17.00, zajęcia odbędą się w formie on-line →zapisy zakończono

Termin 71: 28 czerwca 2020 godz. 14.00-17.00 i 28 czerwca 2020 (K.G.) godz. 17.30-20.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 70: 25 czerwca 2020 godz. 13.00-16.00 i 29 czerwca 2020 (K.G.) godz. 16.00-19.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 69: 24 czerwca 2020 godz. 9.00-12.00 i 24 czerwca 2020 (K.G.) godz. 12.30-15.30 (on-line) → zmiana terminu: 28 czerwca 14.00 do 17.00 i 17.30 do 20.30

Termin 68: 9 czerwca 2020 godz. 12.00-15.00 i 11 czerwca 2020 (K.G.) godz. 16.30-19.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 67: 3 czerwca 2020 godz. 12.30-15.30 i 8 czerwca 2020 (K.G.) godz. 12.30-15.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 66: 2 czerwca 2020 godz. 9.00-12.00 i 4 czerwca 2020 (K.G.) godz. 16.30-19.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 65: 20 maja 2020 godz. 13.00-16.00 i 21 maja 2020 (K.G.) godz. 16.30-19.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 64: 12 maja 2020 godz. 13.00-16.00 i 14 maja 2020 (K.G.) godz. 16.30-19.30, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 63: 12 maja 2020 godz. 9.00-12.00 i 15 maja 2020 (K.G.) godz. 14.00-17.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 62: 6 maja 2020 godz. 13.00-16.00 i 10 maja 2020 (K.G.) godz. 13.00-16.00, zajęcia odbędą się w formie on-line →zapisy zakończono

Termin 61: 6 maja 2020 godz. 9.30-12.30 i 8 maja 2020 (K.G.) godz. 13.30-16.30, zajęcia odbędą się w formie on-line →zapisy zakończono

Termin 60: 5 maja 2020 godz. 16.30-19.30 i 7 maja 2020 (K.G.) godz. 16.30-19.30, zajęcia odbędą się w formie on-line →zapisy zakończono

Termin 59: 24 kwietnia 2020 godz. 12.30-15.30 i 25 kwietnia 2020 (K.G.) godz. 15.00-18.00, zajęcia odbędą się w formie on-line →zapisy zakończono

Termin 58: 20 kwietnia 2020 godz. 16.30-19.30 i 21 kwietnia 2020 (K.G.) godz. 12.00-15.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 57: 16 kwietnia 2020 godz. 13.00-16.00 i 18 kwietnia 2020 (K.G.) godz. 14.00-17.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 56: 16 kwietnia 2020 godz. 9.00-12.00  i  17 kwietnia 2020 (K.G.) godz. 14.00-17.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 55: 15 kwietnia 2020 godz. 11.30-14.30 i  (K.G.) godz. 15.00-18.00, zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 54: 10 marzec 2020 godz. 14.00-17.00, budynek D14, sala  106 i 12 marzec 2020 (K.G.) godz. 14.30-17.30 → zajęcia odbędą się w formie on-line → zapisy zakończono

Termin 53: 26 luty 2020 godz. 10.00-12.00, budynek D14, sala  119 i 29 luty 2020 (K.G.) godz. 14.30-17.30, budynek D14, sala 119 → zapisy zakończono

Termin 52: 25 luty 2020 godz. 17.00-20.00, budynek D14, sala  119 i 27  luty 2020 (K.G.) godz. 17.00-20.00, budynek D14, sala 119 →zapisy zakończono

Termin 51: 29 stycznia 2020 godz. 13.00-16.00, budynek D14, sala  206 i 30 stycznia 2020 (K.G.) godz. 13.00-16.00, budynek D14, sala 315 → zapisy zakończono

Termin 50: 16 grudnia 2019 godz. 16.45-19.45, budynek D14, sala  119 i 17  grudnia (K.G.) godz. 16.30-19.30, budynek D14, sala 414 → zapisy zakończone

Termin 49: 13 grudnia 2019 godz. 10.30-13.30, budynek, sala 414 i 15  grudnia 2019 (K.G.) godz. 14.00-17.00, budynek D14, sala 3.1 → zapisy zakończone

Termin 48: 25 listopada 2019 godz. 15.00-18.00, budynek A2, sala 223 i 27 listopada 2019 (K.G.) godz. 16.00-19.00, budynek D14, sala 206 → zapisy zakończone

Termin 47: 20 listopada2019 godz. 8.15-11.15, budynek D14, sala 315 i 26 listopada2019 (K.G.) godz. 16.45-19.45, budynek D14, sala 206 → zapisy zakończone

Termin 46: 18 listopada 2019 godz. 15.00-18.00, budynek A2, sala 223 i 23 listopada 2019 (K.G.) godz. 9.30-12.30, budynek D14, sala 118 → zapisy zakończone

Termin 45: 28 października 2019 godz. 15.00-18.00, budynek A2, sala 223 i 30 października2019 (K.G.) godz. 16.00-19.00, budynek D14, sala 119 → zapisy zakończone

Termin 44: 23 października 2019 godz. 18.00-21.00, budynek D14, sala 315 i 25 października 2019 (K.G.) godz. 18.00-21.00, budynek D14, sala 119 → zapisy zakończone

Termin 43: 7 października 2019 godz. 15.00-18.00, budynek D14, sala 106 i 8 października 2019 (K.G.) godz. 15.00-18.00, budynek D14, sala 119 → zapisy zakończone

Termin 42: 25 września 2019 godz. 16.30-19.30, budynek D14, sala 119 i 30 września 2019 (K.G.) godz. 13.00-16.00, budynek D14, sala 119 →zapisy zakończone

Termin 41: 24 września2019 godz. 16.30-19.30, budynek D14, sala 315 i 30 września (K.G.) godz. 16.30-19.30, budynek D14, sala 315 →zapisy zakończone

Termin 30: 11 lipca 2019 godz. 16.30-19.30, budynek D14, sala 315 i 12 lipca 2019 (K.G.) godz. 14.00-17.00, budynek D14, sala 315 → zapisy zakończone

Termin 29: 02 lipca 2019 godz. 11.00-14.00, budynek D14, sala 118 i 04 lipca 2019 (K.G.) godz. 11.00-14.00, budynek D14, sala 118 → zapisy zakończone

Termin 28 : 25 czerwca 2019 godz. 14.30-17.30, budynek D14, sala 119 i 28 czerwca 2019 (K.G.) godz. 11.00-14.00, budynek D14, sala 116 → zapisy zakończone

Termin 27 : 25 czerwca 2019 godz. 11.00-14.00, budynek D14, sala 119 i 27 czerwca 2019 (K.G.) godz. 16.00-19.00, budynek D14, sala 116 → zapisy zakończone

Termin 26: 10 czerwca 2019 godz. 17.00-20.00, budynek D14, sala 116  i 12 czerwca 2019 (K.G.) godz. 13.15-16.15, budynek D14, sala 315 → odwołane

Termin 25: 7 czerwca 2019 godz. 13.30-16.30, budynek D14, sala 116 i 10 czerwca 2019 (K.G.) godz. 13.30-16.30, budynek D14, sala 315 → zapisy zakończone

Termin 24: 27 maja 2019 godz. 18.00-21.00, budynek D14, sala 118 i 29 maja 2019 (K.G.) godz. 18.30-21.30, budynek D14, sala 118 → zapisy zakończone

Termin 23: 22 maja 2019 godz. 17.15-20.15, budynek D14, sala 118 i 27 maja 2019 (K.G.) godz. 18.30-21.30, budynek D14, sala 116 → zapisy zakończone

Termin 22: 15 maja 2019 godz. 11.30-14.30, budynek D14, sala 2.6 i 17 maja 2019 (K.G.) godz. 17.00-20.00, budynek D14, sala 315 → zapisy zakończone

Termin 21: 13 maja  2019 godz. 15.30-18.30, budynek D14, sala 116 i 15 maja 2019 (K.G.) godz. 17.00-20.00, budynek D14, sala 118 → zapisy zakończone

Termin 20: 15 kwietnia 2019 godz. 14.00-17.00, budynek D14, sala 118 i 24 kwietnia 2019 (K.G.) godz. 17.00-20.00, budynek D14, sala 2.1 → zapisy zakończone

Termin 19: 02 kwietnia 2019 godz. 16.45-19.55, budynek D14, sala 106 i 04 kwietnia  2019 godz. 14.00-17.00, budynek D14, sala 315 → zapisy zakończone

Termin 18: 20 marca 2019 godz. 12.15-15.15, budynek D14, sala 106 i 28 marca 2019 godz. 14.00-17.00, budynek D14, sala 315 → zapisy zakończone

Termin 17: 18 marca 2019 godz. 15.30-18.30, budynek D14, sala 315 i 20 marca 2019 godz. 15.30-18.30, budynek D14 sala 0.2 → zapisy zakończone

Termin 16: 08 stycznia 2019 godz. 15.00-18.00, budynek D14, sala 220 i 11 stycznia 2019 godz. 17.00-20.00, sala 220 → zapisy zakończone

Termin 15: 07 stycznia 2019 godz. 18.00-21.00, budynek D14, sala 220 i 08 stycznia 2019 godz. 18.30-21.30, sala 220 → zapisy zakończone

Termin 14: 03 stycznia 2019 godz. 17.00-20.00, budynek D14, sala 220  i 04 stycznia 2019 godz. 17.00-20.00, sala 220 → zapisy zakończone

Termin 13: 18 grudnia 2018 godz. 17.00-20.00, budynek D14, sala 2.1  i 19 grudnia 2018 godz. 18.30-21.30, sala 315 → zapisy zakończone

Termin 12: 19 grudnia godz. 11.30-14.30, budynek D14, sala 107 i godz. 15.00-18.00, D-14, sala 414 → zapisy zakończone

Termin 11: 10 grudnia godz. 18.00-21.00, budynek A2, sala 223 i 17 grudnia godz. 15.00-18.00, D-14, sala 107 → zapisy zakończone

Termin 10: 10 grudnia godz. 15.00-18.00, budynek A2, sala 223  i 11 grudnia godz. 18.30-21.30, D-14, sala 2.1 → zapisy zakończone

Termin 9: 3 grudnia godz. 12.30-15.30, budynek A2, sala 101  i 12 grudnia godz. 15.00-18.00, D-14, sala 107 → zapisy zakończone

Termin 8: 26 listopada godz. 12.00-15.00, budynek A2, sala 101 i 28 listopada godz. 14.30-17.30, budynek D-14, sala 414 → zapisy zakończone

Termin 7: 19 listopada godz. 12.30-15.30, D-14, sala 220 i 20 listopada godz. 16.45-19.45, budynek D-14, sala 220 → zapisy zakończone

Termin 6: 18 listopada godz. 16.30-19.30, D-14, sala 3.1  i 24 listopada godz. 13.30-16.30, D-14, sala 315 → zapisy zakończone

Termin 5: 7 listopada godz. 17.00-20.00, D-14, sala 220 i 14 listopada godz. 18.30-21.30, D-14, sala 220 → zapisy zakończone

Termin 4: 28 października godz.14.00-17.00 i  17.30-20.30, budynek D-14, sala 206 → zapisy zakończone

Termin 3: 11 lipca godz.12.30-15.00, i 16.00-19.00, budynek D-14, sala 116 → zapisy zakończone

Termin 2: 4 lipca godz.15.00-18.00, budynek D-14, sala 116 i 9 lipca, godz. 17.00-20.00, budynek D-14, sala 116 → zapisy zakończone

Termin 1: 26 czerwca godz.17.00-20.00, budynek D-14, sala 116 i 28 czerwca, godz. 17.00-20.00, budynek D-14, sala 116 → zapisy zakończone

Powrót na stronę startową

Uwaga!

Na szkolenia mogą się zapisywać tylko i wyłącznie osoby, które
pozytywnie przeszły proces rekrutacji!